Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Source
gl: Orixe

en: Buttons
gl: Botóns

en: Title field
gl: Campo de título

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.

en: %name must be a number.
gl: %name debe ser un número.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
