Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը

en: Source
hy: Աղբյուր

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
