Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Default settings
it: Impostazioni predefinite

en: Clear cache
it: Svuota la cache

en: Source
it: Sorgente

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Minified
it: Minimizzata

en: Opacity
it: Opacità

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Aspect ratio
it: Proporzioni

en: %name must be a positive integer.
it: %name deve essere un intero positivo.

en: %name must be a number.
it: %name deve essere un numero.

en: Library
it: Biblioteca

en: Image style
it: Stile immagine

en: Link field
it: Campo del link

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
