Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Source
mg: Loharano
