Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन
