Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Source
te: మూలం

en: %name must be a positive integer.
te: %name అన్నది ధనాత్మక పూర్ణాంకం అయివుండాలి.

en: %name must be a number.
te: %name అన్నది సంఖ్య అయివుండాలి.
