Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Clear cache
vi: Xóa bộ đệm

en: Source
vi: Nguồn

en: Circular
vi: Vòng tròn

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: Minified
vi: Đã thu gọn

en: Add preset
vi: Thêm bộ thiết lập

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.

en: %name must be a number.
vi: %name phải là số.

en: Library
vi: Thư viện

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: slider
vi: con trượt
