Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: %name must be a number.
az: %name rəqəm olmalıdır.
