Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Unknown
ja: 不明

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Clear cache
ja: キャッシュをクリア

en: Buttons
ja: ボタン

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Cache cleared.
ja: キャッシュを消去しました。

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: %name must be a positive integer.
ja: %name は正の整数でなければなりません。

en: %name must be a number.
ja: %name は数字でなければなりません。

en: Library
ja: ライブラリー

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
