Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Source
nl: Bron

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Delete preset
nl: Instelling verwijderen

en: Title field
nl: Titelveld

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link field
nl: Link-veld

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
