Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: %name must be a positive integer.
ta: %name கட்டாயம் நேர்குறி எண்ணாக இருக்க வேண்டும்.

en: %name must be a number.
ta: %name ஒரு எண்ணாக இருக்க வேண்டும்.
