Imageinfo Cache (7.x-3.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
