Imageinfo Cache (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: The configuration options have been reset to their default values.
id: Opsi konfigurasi sudah dikembalikan ke nilai standarnya.

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas
