Imageinfo Cache (7.x-3.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid
