Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: image
ar: صورة

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
ar: طقم أدوات مناولة الصور '%toolkit' لا يستطيع معالجة '%function'.
