Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: image
bg: изображение

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
bg: Избраният набор с инструменти за обработка на изображения %toolkit не може да обработи коректно функцията %function.
