Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: image
da: billede

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
da: Det valgte billedværktøj %toolkit kan ikke behandle %function korrekt.

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
