Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: image
hr: slika

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
hr: Odabrani alat za uređivanje slika %toolkit ne može ispravno izvršiti %function.
