Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: image
jv: gambar

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
jv: Perangkat pangolahan gambar %toolkit sing kepilih ora bisa mbeneraké proses %function.
