Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: image
ku: وێنە
