Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ru: Настройки сброшены к значениям по умолчанию.

en: image
ru: изображение

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
ru: Выбранный механизм работы с изображениями '%toolkit' не может правильно обработать '%function'.

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость
