Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: image
sk: obrázok

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sk: Vybraný nástroj pre prácu s obrázkami %toolkit nevie správne vykonať  %function.
