Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: image
sv: bild

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sv: Det valda bildverktyget "%toolkit" klarar inte av att hantera "%function".
