Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: image
be: малюнак

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
be: Абраны набор інструментаў для апрацоўкі малюнкаў %toolkit не можа карэктна апрацаваць %function.
