Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: image
et: pilt

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.
