Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fr: Les options de configuration ont été réinitialisées à leurs valeurs par défaut.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
fr: La boîte à outils de gestion d'images sélectionnée, %toolkit, ne peut pas traiter correctement : '%function'.

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
