Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.

en: image
it: immagine

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
it: Il toolkit di gestione immagini selezionato %toolkit non può elaborare correttamente %function.

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
