Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: image
km: រូបភាព

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
km: ប្រអប់​ឧបករណ៍គ្រប់គ្រង​​រូបភាព '%toolkit' ដែល​បាន​ជ្រើស មិន​អាច​ដំណើរ​ការ '%function' បាន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ ។
