Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: image
mn: зураг

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
mn: Сонгогдсон зураг зохицуулж буй %toolkit багажны багц нь %function-ийг зөв явуулж чадахгүй.
