Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: image
nn: bilete

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
nn: Bilethandsamingsverktyet %toolkit kan ikkje gjere %function korrekt.
