Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: image
pl: obrazek

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
pl: Wybrany zestaw narzędzi przetwarzania plików graficznych <em>%toolkit</em> nie może poprawnie przetworzyć funkcji "%function".

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność
