Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: image
sl: slika

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sl: Izbrano orodje za upravljanje s slikami %toolkit ne more ustrezno izvesti %function.
