Imageinfo Cache (7.x-3.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: image
vi: hình ảnh

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
vi: Bộ công cụ xử lý hình ảnh %toolkit được chọn không thể xử lý chính xác %function.
