Imageinfo Cache (7.x-3.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: image
ca: imatge

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
ca: El joc d'eines de manipulació d'imatges seleccionada  %toolkit no pot processar adequadament %function.

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
