Imageinfo Cache (7.x-3.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: image
eu: irudia

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
eu: Aukeratutako %toolkit irudi manipulatzaile tresnak ezin du egoki prozesatu %function.
