Imageinfo Cache (7.x-3.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: image
he: תמונה

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
he: תוכנת עיבוד התמונה שנבחרה '%toolkit' אינה יכולה לבצע באופן תקין את הפקודה '%function'.
