Imageinfo Cache (7.x-3.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As opções de configuração foram reinicializadas para os seus valores predefinidos.

en: image
pt: imagem

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
pt: A ferramenta para tratamento de imagem seleccionada %toolkit não consegue processar %function
