Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: image
el: εικόνα

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
el: Η επιλεγμένη εργαλειοθήκη χειρισμού εικόνων %toolkit δεν μπορεί να επεξεργαστεί σωστά την %function.
