Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: image
eo: bildo

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
eo: La elektita bilda ilaro %toolkit ne povas ĝuste procezi %function.
