Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: image
fi: kuva

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
fi: Valittu grafiikkakirjasto %toolkit ei kykene suorittamaan toimintoa %function oikein.

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus
