Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: image
hu: kép

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
hu: A kiválasztott „%toolkit” eszközkészlet nem rendelkezik „%function” képességgel.

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség
