Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: The configuration options have been reset to their default values.
ja: 設定オプションがデフォルトの値に戻されました。

en: image
ja: 画像

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
ja: 選択された画像処理ツールキット %toolkit では、%function を正しく処理できません。
