Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: image
lt: paveikslėlis

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.
