Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: image
oc: imatge

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
oc: La bóstia d'aisinas de gestion dels imatges seleccionada, %toolkit, pòt pas tractar corrèctament  : '%function'.
