Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As configurações foram restauradas aos valores padrão.

en: image
pt: imagem

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
pt: O toolkit de manipulação de imagens escolhido, %toolkit, não pode processar corretamente a função %function.

en: Performance and scalability
pt: Performance e escalabilidade
