Imageinfo Cache (7.x-3.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: image
tr: imaj

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
tr: Seçili görsel işleme araç kiti (%toolkit), %function fonksiyonunu düzgün bir şekilde çalıştıramıyor.

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
