Imageinfo Cache (7.x-3.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: image
uk: зображення

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
uk: Обраний засіб обробки зображень '%toolkit' не може правильно обробити '%function'.

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість
