jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor
