jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: <none>
ast: <nengún>

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
