jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: <none>
bg: <не>

en: Style name
bg: Име на стила

en: Add style
bg: Добави стил
